Mustafakemalpaşa Haberin doğru adresi, Mustafakemalpaşa İlçesi gündem, haberler, ekonomi, eğitim, sağlık, spor ve Mustafakemalpaşa Radyoları
DOLAR
7,4189
EURO
9,0080
ALTIN
442,32
BIST
1.540
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Rüzgarlı
18°C
Bursa
18°C
Rüzgarlı
Çarşamba Karla Karışık Yağmur
11°C
Perşembe Karla Karışık Yağmur
5°C
Cuma Yağışlı
9°C
Cumartesi Yağışlı
13°C

Atatürk Koşusu Yapıldı

Mustafakemalpaşa Gençlik Spor Müdürlüğü ve İlçe Lig Heyeti tarafından ortaklaşa organize edilen Atatürk koşusu oldukça mücadeleli geçti.

Atatürk Koşusu Yapıldı
28.12.2008
0
A+
A-

16 yaş altı, Yıldız Erkek ve Kızlar kategorilerinde yapılan yarışmalarda, dereceye giren sporcular ve okullar belli oldu.

1995 ile 1998 doğumlulardan oluşan 16 yaş altı Erkekler 2000 metre koşarken, Kızlar 1500 metrede mücadele etti.

1991 ile 1994 doğumluların oluşturduğu Yıldız Erkekler kategorisi 3000 metrede, Yıldız Kızlar ise 2000 metre koştular.

Yarışmalar sonucu dereceye giren sporcular ve okullar şöyle oluştu.
16 yaş altı Erkeklerde Ferdi sıralama: 1. Ruhican Kayacık, 2. Sezgin Çekili, 3. Ferhat Dadak.
Aynı kategoride dereceye giren okullar ise şöyle oluştu: 1. Devecikonağı İlköğretim Okulu, 2. İbni Sina İşitme Engelliler Okulu, 3. Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu.

16 yaş altı Kızlarda ferdi sıralama ise şöyle oluştu: 1. Aslı Panço, 2. Mevlide Yıldız, 3. Özge Dan.
16 yaş altı okul sıralaması: 1. Atatürk İlköğretim Okulu, 2. Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, 3. Devecikonağı İlköğretim Okulu.
Yıldız Erkekler ferdi sıralama: 1. Sami Yıldız, 2. Sefa Aslan, 3. Oğuzhan Erdem.

Yıldız Erkeklerde okul sıralaması: 1. Mustafakemalpaşa Lisesi, 2. Mustafakemalpaşa Endüstri Meslek Lisesi, 3. İmam Hatip Lisesi.
Yıldız Bayanlarda ferdi sıralama: 1. Tansu Aydoğdu, 2. Kübra Güzey, 3. Hilal Keskin.

Okul sıralaması: 1. Mustafakemalpaşa Lisesi, 2. Meslek Lisesi, 3. Sağlık Meslek Lisesi.
Dereceye giren öğrencilere ve okullara madalyaları ve plaketleri Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Eren, Gençlik Spor Müdürü Emin Turhan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Sarıfakioğulları, İlçe Lig Heyeti Sekreteri Ali Bekir Yıldırım ve Mustafakemalpaşa İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Cüneyt Aksu verdi.





Haber-Fotoğraf : A.Hikmet Öztaşkın 
 
Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Haber ve videolarınız için iletişim..
Haber nitelikli fotoğraf veya videolarınızı whatsapp hattımızdan paylaşabilirsiniz.
Mesaj Gönder butonuna tıklayınız...