Ana Sayfa Haberler 16 Kasım 2019 12:19

Basketbolda Yine Galibiz

Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı başarıya doymuyor.

Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı başarıya doymuyor.

Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı, Bursa birinci küme Büyük Erkekler kategorisinde oynadığı maçı 86-57 kazandı.

Mustafakemalpaşa Kapalı Spor Salonunda Cuma akşamı 19:30’da, Vatansporla oynanan karşılaşmada, Belediyespor Basketbolcuları ilk düdükten itibaren baskılı bir şekilde rakibe pres yaptı.

Baskı sonucu maça hakimiyet kuran Belediyespor ilk periyodu 20-4 gibi bir farkla kapattı. İkinci periyodta biraz toparlanan Vatanspor takımı farkı kapatmasına rağmen, ilk yarı Mustafakemalpaşa Belediyesporun 40-36 galibiyetiyle sona erdi.

İkinci yarıya yine baskıyla başlayan Belediyespor üçüncü periyodda rakibine yine fark atarak bu periyodu 60-43 önde tamamladı.

Son çeyrekte de baskıyı sürdüren Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı, Vatansporu 86-57 lik bir skorla mağlup etti.

Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı bu Pazar Saat 14:00 da ilçe kapalı spor salonunda Mentalite ve Prensip Kulubüyle maç yapacak.

Dost Medya olarak Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımına başarılar diliyor, Tüm basketbol severleri Pazar günü ilçede oynanacak karşılaşmaya davet ediyoruz.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sosyal Mesafe Kimin Umrunda!!!

Sosyal Mesafe Kimin Umrunda!!!