Ana Sayfa Haberler 31 Aralık 2019 11:27

AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu’ndan Yeni Yıl ve Kongre Mesajı

AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu  başlayan kongre süreci ve Yeni Yıl ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Murat Hallaçoğlu mesajında şu cümlelere yer verdi.

‘Öncelikle 2019 yılının son gününde sizlerin aracılığı ile İlçe halkımızın tüm güzel dileklerinin ve beklentilerinin karşılanacağı hayırlı bir 2020 yılı diliyorum.
Ağız tadıyla ve hizmet yağmuru ile geçecek, huzurla, birlik ve beraberlik içerisinde tek gayemizin İlçemize fayda sağlamak olacağı çalışmaların yoğunluğu ile uğraş verdiğimiz bir yıl olsun inşallah.
Aynı zamanda bu arada Partimizin kongre sürecinin başlamasından ötürü büyük bir heyecan ve coşku yaşıyoruz.
Ak Partide kongre süreçleri demek, davamızın coşkusunu tekrar yaşamak ve Parti mensuplarımızın Partimizi sahiplenişi demektir.
Yıllardan bu yana bu anlayış ve gelenek ile inandığımız yolda, kendimiz için, ailemiz için, İlçemiz için, Türkiyemiz için yürümeye devam edeceğiz.
Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi, geldiğimiz noktada bizler Türkiye’nin Partisiyiz. Siyasi merkezimizden insanımızı, sevdamızdan Türkiyemizi eksik etmiyoruz. Bu uğurda milletimiz ile omuz omuza yeni mücadelelere atılmaya ilk günkü aşk ile bir kez daha hazırız.
Mustafakemalpasa Ak Parti İlçe Başkanlığı olarak kongre sürecinde, İl Başkanlığımız ve Genel Merkezimizin bizlere gösterdiği yolda ilerliyoruz. Her aşamada kendileri ile istişare ederek, Partimize yakışan tutum içerisinde oluyoruz. Eski yeni demeden, birlik ve beraberlik içerisinde en uygun, en adil ve daha önemlisi tüzüğümüze harfiyen uyarak hareket ediyoruz.
Delege seçimlerini bu süreçte tamamladık. İşleyişimiz gayet şeffaf ve mahalle başkanlarımız ile muhtarlarımızın önerilerini de önemseyerek tamamlandı.
Ben diyerek değil, biz diyerek yürüyoruz. Her bir parti mensubumuzu kucaklayarak, hiç kimseyi ötekileştirmeden, büyük bir aile olarak yürüyoruz. Partimizin gücü de bu birlik ve beraberliğin eseridir.
Bu birlik ve beraberliği hedef alan hiç kimse başarılı olamaz. Çünkü bizler gönülden bir davaya bağlıyız. Allah’ın izniyle omuz omuza gireceğimiz bir kongre yaşayacağız. Ve kazanan Mustafakemalpaşa olacak…..’

Yorumlar