Ana Sayfa Haberler 17 Haziran 2020 14:42

PAŞADER’DEN PEHLİVANA SPONSORLUK

Mustafakemalpaşalılar Derneği, Güreşçi Batuhan Poyraz’a sponsor oldu.

İlçenin İncealipınar nufusuna kayıtlı, Bursa Alemdar’da ikamet eden, Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi mezunu ve halen otomotiv yan sanayinde kalite kontrolcu olarak çalışan, Bursa Büyükşehir Belediye Pehlivanı 19 Yaşındaki Batuhan Poyraz’a sponsor oldu.

Eski pehlivanlardan Sefer Poyraz’ın oğlu olan Batuhan Poyraz’ın kıspet, eşofman ve spor ayakkabıları başta olmak üzere, tüm spor ekipmanları Paşader tarafından karşılanıyor.

Paşader’den yapılan açıklama şöyle. ‘Paşader ARGE ve spor komisyonu girişimleri ile tespit edilen Batuhan poyraz Mustafakemalpaşalılar Derneğine kazandırıldı.. Başta kıspet eşofman spor ayakkabıları olmak kaydı ile tüm spor ekipmanları kadar dernek tarafından tamamlanan sporcu, memleketime hizmet etmek çok gurur verici dedi…  Dernek Başkanı Kıvanç Atmaca, Başkanvekili Mustafa Gümüş,  Başkan Yardımcısı Zekeriye Gülşen ARGE ve spor komisyon başkanı Murat Dönmez ve yönetim kurulu üyesi Sabri Kahveci hem sporcuyu hem ailesini ziyaret etti.. Başkan Kıvanç Atmaca Mustafakemalpaşalılar Derneğinin bölge sporcularına desteğini sürdüreceğini, gündemimizde halı saha turnuvasına ilave olarak ayak tenisi turnuvası gerçekleştireceklerini ve daha farklı spor alanlarında gençlerimizin önünü açmak için mücadele vereceklerini söyledi..

Yorumlar