Ana Sayfa Haberler 14 Ekim 2020 11:18

AK PARTİ’DE 2000 YENİ ÜYE

Ak Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu Ak Gönül Seferberliği kapsamında basın açıklamasında bulundu.
Hallaçoğlu; ‘Sayın Cumhurbaşkanı’mız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Ak Gönül Seferberliği’ne tüm kademelerimizle katılım sağladık pandemiyle birlikte başlayan sokağa çıkma yasaklarıyla başta yaşlılarımız olmak üzere tüm üyelerimiz ile iletişime geçip bilgilendirmeler yaptık, salgının durağanlaşması ve yasakların kalkması ile Anakademe, kadın kolları ve gençlik kollarımızla birlikte mahalle mahalle, ev ev dolaşarak vatandaşlarımızla görüştük, sadece seçim zamanı değil her zaman vatandaşlarımızla biraraya geliyoruz.
Gönül seferberliği ile birlikte üye çalışmalarımıza da hız vererek son 3 ayda yeni 2000 üye ile ilçemizde partimize kayıtlı seçmen sayımızı 17000’in üzerine çıkardık. İl başkanlığımıza 2000 üyemizi bildirdik ve önümüzdeki yıl içinde yeni 2000 üye sözümüzü verdik. Partimize gönül veren tüm vatandaşlarımızı bu kutlu davada partimize üye olmaya davet ediyoruz partimiz zamanın şartlarına uyum sağlayarak üye olmayı da internet ortamına entegre etmiştir dileyen vatandaşlarımız www.akuyelikbursa.com adresinden ön üyelik formunu doldurarak başvurularını yapabilirler. Dedi

Yorumlar