Ana Sayfa Haberler 16 Ekim 2020 17:22

ASKF’den Kırmızı Şimşeklere Ziyaret

Belediye Başkan Yardımcısı ve Mustafakemalpaşaspor Belediye Kulübü Başkanı Ercan Leblebici, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu-ASKF Başkanı Osman Kılıç, yönetimi ve ilçemiz Amatör Spor Kulübü başkanları ile bir araya geldi.

Her ay düzenli olarak bir kulübün mihmandarlığında gerçekleşen toplantı Muradiyesarnıç Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Toplantıya ASKF yönetim kurulu üyeleri, kulüp başkanları, Mustafakemalpaşa Belediye Meclis Üyeleri Bekir Şahin, Ali Nadir Özcan, Metin Pehlivan ve sporsever vatandaşlar katıldı.

‘’BAL Ligi hedefiyle yetinmeyeceğiz, kulübümüzü bir spor markası yapmak için çok çalışıyoruz.’’

Bal Ligi hedefiyle zirveye uzanan kırmızı şimşekleri tebrik eden Başkan Kılıç, ‘’Sezon boyunca azimle mücadele eden Mustafakemalpaşaspor Belediye Kulübü bileğinin hakkıyla şampiyonluğa ulaştı. Buraya hem tebrik, hem de pandemi sürecine rağmen gelecekte yapılacak hizmetlerle ilgili görüş alış verişinde bulunmaya geldik. İnşallah hizmetleri daha da iyi seviyeye çıkaracağız’’ dedi.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Leblebici, ‘’Spora tutkuyla bağlanan siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Mustafakemalpaşa’nın spor potansiyeli çok yüksek. Desteğe ve hizmete ihtiyaç var. Kulüplerimiz sadece futbol değil, diğer branşlarda da faaliyet göstererek toplumumuzu sosyal faaliyetlere çekiyor. Bu bağlamda Belediye Meclisimizde onayladığımız kararla Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüzü kurduk. Kültür ve spor faaliyetlerimizle gençlerimizi geleceğe hazırlayacağız’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

25. Paşa Mini top sona erdi

25. Paşa Mini top sona erdi