Mustafakemalpaşa Haberin doğru adresi, Mustafakemalpaşa İlçesi gündem, haberler, ekonomi, eğitim, sağlık, spor ve Mustafakemalpaşa Radyoları
DOLAR
7,4019
EURO
8,9593
ALTIN
413,77
BIST
1.471
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Yağışlı
11°C
Bursa
11°C
Yağışlı
Salı Yağışlı
9°C
Çarşamba Parçalı Bulutlu
11°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
14°C
Cuma Çok Bulutlu
19°C

AK Parti Bursa yeni yönetim kurulu listesi

AK Parti Bursa yeni yönetim kurulu listesi

Bursa’da bugün düzenlenen 7. Olağan Ak Parti İl Kongresi’nde; yeni yönetim kurulu listeleri belli oldu.

Yeni yönetim kurulu listeleri şu şekilde oldu.

Bursa AK Parti yönetimindeki yeni isimler:

1- Davut Gürkan
2- Adnan Kurtuluş
3- Ali Sait Adiloğlu
4- Asuman Akçay Sakallı
5- Bilal Tutuş
6- Bünyamin Savaş Albayrak
7- Cemile Yiğit
8- Dergah Mansur Alkan
9- Dilek Yamakoğlu
10- Ebru Ahu
11- Engin Kökçıkaran
12- Erol Oruç
13- Fatma Şahin
14- Ferhat Erol
15- Feyza Şükran Hakyemez
16- Fuat Alpaslan
17- Gökhan Yıldız
18- Gülten Doğrul
19- Hasan Durmayaz
20- İrfan Akkaya
21- İzzet Şenocak
22- Kamil Bayramiç
23- Kemal Ermiş
24- Kevser Öztürk
25- Mustafa Kemal Bilgin
26- Mehmet Emin Kasapoğlu
27- Mehmet Fatih Özkul
28- Mehmet Refik Selik
29- Mustafa Kaymaz
30- Mustafa Yavuz
31- Mustafa Yıldırım
32- Nurettin Arif Kurtulmuşlar
33- Nurettin Özbağkıran
34- Oğuz Babacan
35- Orhan Aygün
36- Osman Doğruyol
37- Osman Öztürk
38- Osman Şahin
39- Salih Bahadır
40- Servet Kayar
41- Setenay Asyat Yüksel Olguner
42- Sinan Kahraman
43- Süheyla Bülbül
44- Süleyman Son
45- Şahin Biba
46- Şakir Emin
47- Ufuk Ay
48- Ümmühan Fidan
49- Zehra Altınöz
50- Zeynet Höçük

Yönetim Kurulu Yedek İsimler

1- NURDAN SARICA BAĞCI
2- OKAN DİNÇDERİN
3- TARIK AKMAN
4- ERDOĞAN AKYILDIZ
5- BAYRAM ALİ YUSUFOĞLU
6- CEVAT KOÇ
7- ORHAN SAMAST
8- MEHMET AKİF DİKİCİ
9- İSMAİL TUĞRUL
10- NUMAN YURTSEVER
11- MEHMET FATİH ÇOLAK
12- MEHMET TAŞAR
13- ABDÜLKADİR TAŞÇI
14- MUHAMMET ALİ BAKIR
15- ERDAL KÜÇÜK
16- ZEHRANUR DALGIÇ
17- FATİH DURSUN
18- FATİH DÜZENLİ
19- MEHMET ÇORUH
20- YAVUZ AMAN
21- AHMET ARAS
22- VOLKAN ALPEREN MENTEŞE
23- LATİF SAGLAM
24- FARUK POLAT
25- ÖMER FARUK ÖZDEMİR

İl Disiplin Kurulu Asil Üyeler

1- MEHMET ZAHİT YANAR
2- EMRE BARIŞ ŞENKOYUNCU
3- ASİYE BAYRAM
4- ÖMER FARUK KOÇER
5- AYHAN ARSLAN

İl Disiplin Kurulu Yedek Üyeler

1- MELİH ÜNAL
2- AHMET RAİF BÜYÜKASLAN
3- MUHAMMED ŞAFAK
4- İSMAİL SAFA AKGÜN
5- EMİRHAN TOLGA ÇAVUŞOĞLU
BÜYÜK KONGRE DELEGE ASIL ÜYE
1- DAVUT GÜRKAN
2- FARUK ÇELİK
3- ALİNUR AKTAŞ
4- EMEL GÖZÜKARA DURMAZ
5- TARIK KÖSE
6- AYHAN SALMAN
7- AYŞE HAYRUNNİSA AVCI
8- ELİF GÜLSÜM YILMAZ
9- ÜMİT KARADOĞAN
10- MERVE NUR BAĞLAN
11- İSMAİL AYDIN
12- MAHMUT SAMİ MALLI
13- YUSUF İŞLER
14- ŞEVKET ORHAN
15- UMUT GÜÇLÜ
16- UFUK CÖMEZ
17- MUSTAFA DÜNDAR
18- ALİ ERBAY
19- OKTAY YILMAZ
20- EŞREF KUREM
21- MUSTAFA DURMUŞ
22- ALPER TABAN
23- MEHMET ŞAMİL YİĞİT
24- MURAT HALLAÇOĞLU
25- MEHMET KANAR
26- İNCİ SÖĞÜTLÜ
27- ZEKERİYA HACIOĞLU
28- MUSTAFA IŞIK
29- ERTEM İŞCAN
30- ALİ ÖZKAN
31- GÖKHAN ULUSU
32- BEKİR AYDIN
33- SİNAN AKTAŞ
34- ÖNDER TANIR
35- FİKRET HATİPOĞLU
36- HALİL İBRAHİM GÖKBULUT
37- KAĞAN MEHMET USTA
38- RAMAZAN TURHAN
39- ALİ AYKURT
40- ÖZCAN YENİ
41- MEHMET KESKİN
42- KAMİL TURHAN
43- AHMET KORKMAZ,
44- YAKUP BAYRAM
45- YILMAZ ATAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Haber ve videolarınız için iletişim..
Haber nitelikli fotoğraf veya videolarınızı whatsapp hattımızdan paylaşabilirsiniz.
Mesaj Gönder butonuna tıklayınız...