Mustafakemalpaşa Haberin doğru adresi, Mustafakemalpaşa İlçesi gündem, haberler, ekonomi, eğitim, sağlık, spor ve Mustafakemalpaşa Radyoları
DOLAR
7,9014
EURO
9,4142
ALTIN
461,04
BIST
1.333
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Parçalı Bulutlu
15°C
Bursa
15°C
Parçalı Bulutlu
Cuma Parçalı Bulutlu
16°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
18°C
Pazar Çok Bulutlu
18°C
Pazartesi Çok Bulutlu
18°C

Mini Olimpiyat Oyunları sona erdi.

Mustafakemalpaşa Sedat Karan Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nün düzenlediği 11 Mayıs 2010 Salı günü başlayan Mini Olimpiyat Oyunları sona erdi.

Mini Olimpiyat Oyunları sona erdi.
29.05.2010
0
A+
A-

Bu yıl 1.si düzenlenen Mini Olimpiyat Oyunlarına, futbol, voleybol, basketbol, 4x bayrak koşusu, kız ve erkek öğrencilerde gülle atma, eşli çiftler masa tenisi dallarındaki yarışmalara 334 sporcu öğrenci katıldı.

Yapılan final karşılaşmalarından sonra dereceye girenler şöyle belirlendi:

Çiftler Masa Tenisi:
11 Sosyal , 9/C, 11 Fen
Voleybol 3’lük Maçı:
11 TM/A, 11 TM/B, 11 TM/B
Basketbol 3’lük Maçı:
11 Fen/A, 10 Fen/A, 11 Fen/A
Futbol 3’lük Maçı:
11Fen/C, 11Fen/A, 11 Fen/C
Voleybol Şampiyonluk Maçı:
11 Fen/C, 10 TM/A, 11Fen/C
Basketbol Şampiyonluk Maçı:
11 Fen/B, 11 TM/B, 11 Fen/B
Futbol Şampiyonluk Maçı:
10 Fen/A, 10 TM/A, 10 TM/A
4x bayrak Koşusu Finali :
11 TM/A, 10 Fen/C, 10 Fen/B
Gülle Atma Kızlar Grubu:
Fatma Kurum birinci, Ayşenur Tayfur ikinci, Simge Ergül üçüncü, Çiğdem Ograğ dördüncü, Nurdan Yarış beşinci, Seymanur
Karadağ altıncı, Nursu Tezel yedinci, Tuba Hanay sekizinci oldu.
Gülle Atma Erkekler Final Grubu:
Emre Kalkan birinci, Berkan Konci ikinci, Furkan Öztaş üçüncü, Berkan Suva dördüncü, Enes Aydın beşinci, Mustafa Canlı altıncı,
Volkan Çapan yedinci, Soner Güngör sekizinci oldu.
Durarak Uzun Atlama Kızlar Final Grubu:
Gülçin Asa birinci, Sebile Yılmaz ikinci, Ezgi Karaaslan üçüncü, Emine Atış dördüncü, Zehra Kuruoğlu beşinci, Gamze Güneş altıncı, Betül Eren yedinci, Esra Güven sekizinci oldu.

Durarak Uzun Atlama Erkekler Final Grubu:
Gürkan Taban birinci, Sefa Amak ikinci, Seçkin Sevim üçüncü, Sercan Şensülün dördüncü, Erhan Gülyayla beşinci, Orkun Çavlum altıncı, İbrahim Demir yedinci, Emre Tekin sekizinci oldu.
Dereceye giren gruplara madalyaları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulgani Artan, Okul Müdür Yardımcısı Mustafa Değirmenci ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından törenle verildi.
Ödül töreninde konuşan Sedat Karan Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mustafa Değirmenci: “Mini olimpiyatlarımız, birlik-beraberlik, kardeşlik ve tam bir bayram havası içinde geçti. Mini olimpiyatlarımız, gelecek yıllarda da daha görkemli bir şekilde devam edecektir. Başta Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ali Bekir Yıldırım olmak üzere, tüm katkıda bulunan beden eğitimi öğretmenleri arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Nasıl Yardımcı olabiliriz?
Merhaba İyi günler, WhatsApp mesajlarınız için Mesaj Gönder butonuna tıklayınız.