Mustafakemalpaşa Haberin doğru adresi, Mustafakemalpaşa İlçesi gündem, haberler, ekonomi, eğitim, sağlık, spor ve Mustafakemalpaşa Radyoları
DOLAR
7,8535
EURO
9,5270
ALTIN
462,04
BIST
1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Parçalı Bulutlu
15°C
Bursa
15°C
Parçalı Bulutlu
Cuma Parçalı Bulutlu
18°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
18°C
Pazar Parçalı Bulutlu
17°C
Pazartesi Sağanak Yağışlı
18°C

Büyük Atatürk koşusuna yağmur engel olamadı

Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen 27 Aralık Büyük Atatürk Koşusu yağan yağmura rağmen dün gerçekleşti.

Büyük Atatürk koşusuna yağmur engel olamadı
28.12.2010
0
A+
A-

İlköğretim ve Liseler arasında yapılan dünkü koşuda yer alan okullar performanslarıyla alkışı hak etti.
Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinde gerçekleşen koşular nefes kesti.

Terminal ile Etibank arasında yapılan koşularda görev alan beden eğitimi öğretmenleri de etkinliğin adına yakışır biçimde olması için yoğun çaba gösterdi.

Ferdi ve takım sıralamaları sonucunda dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları; Milli Eğitim Müdürü Abdulgani Artan, Gençlik ve Spor Müdürü Emin Turan, Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Komiser Musa Sevil, Milli Eğitim Şube Müdürü Dilaver Sındıran ve okul müdürleri tarafından verildi.

Ferdi ve okul klasmanında elde edilen ise dereceler şöyle oluştu;

KÜÇÜK KIZ FERDİ SIRALAMA
1. Gülcan Yıldırım- Demireli İ.Ö.O.
2. Melike Uludağ – Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.
3. Gayenur Köreoğlu – Yunus Emre İ.Ö.O.

KÜÇÜK KIZ TAKIM TASNİFİ
1. Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.
2. Yunus Emre İ.Ö.O.
3. Züferbey İ.Ö.O.

KÜÇÜK ERKEK FERDİ SIRALAMA
1. A. Kürşat Dursun – Yunus Emre İ.Ö.O.
2. Mehmet Aktaş – Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.
3. Ahnet Boz – Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.

KÜÇÜK ERKEK TAKIM TASNİFİ
1. Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.
2. Yunus Emre İ.Ö.O.
3. Demireli İ.Ö.O.

YILDIZ KIZ FERDÎ SIRALA
1. Esra Aydın – Yunus Emre İ.Ö.O. 
2. Tuğba Kırcı – Yunus Emre İ.Ö.O. 
3. Sibel Doğdu – Yunus Emre İ.Ö.O.

YILDIZ KIZ TAKIM TASNİFİ
1. Yunus Emre İ.Ö.O.
2. Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.
3. Demireli İ.Ö.O.

YILDIZ ERKEK FERDİ SIRALAMA
1. Mehmet Er – Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.
2. Çağdaş Yarıç- Öğretmen Davut İ.Ö.O.
3. Adnan Çakır – Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.

YILDIZ ERKEK TAKIM TASNİFİ
1. Mustafakemalpaşa İ.Ö.O.
2. Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O.
3. Yunus Emre İ.Ö.O.

GENÇ KIZ FERDİ SIRALAMA
1. Özge Dan – Mustafakemalpaşa Lisesi
2. Fatma Nur Durmuş – Kız Tenkil Meslek Lisesi
3. Nesibe Altun – İmam Hatip Lisesi

GENÇ KIZ TAKIM TASNİFİ
1. Kız Teknik Meslek Lisesi
2. Ticaret Meslek Lisesi
3. Mustafakemalpaşa Lisesi

GENÇ ERKEK FERDİ SIRALAMA
1. Ruhican Kayacık – Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi
2. Burak Karaibrahimgil – İ.Önal Anadolu Öğretmen Lisesi
3. Recep Kiko – Teknik Lise ve Endüstri Lisesi

GENÇ ERKEK TAKIM TASNİFİ
1. Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi
2. İ.Önal Anadolu Öğretmen Lisesi
3. Mustafakemalpaşa İmam Hatip Lisesi
https://www.dostmedya.com/haber/623623846.jpg
https://www.dostmedya.com/haber/147567557.jpg

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Nasıl Yardımcı olabiliriz?
Merhaba İyi günler, WhatsApp mesajlarınız için Mesaj Gönder butonuna tıklayınız.