Mustafakemalpaşa Haberin doğru adresi, Mustafakemalpaşa İlçesi gündem, haberler, ekonomi, eğitim, sağlık, spor ve Mustafakemalpaşa Radyoları
DOLAR
7,9959
EURO
9,5211
ALTIN
466,01
BIST
1.330
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Çok Bulutlu
14°C
Bursa
14°C
Çok Bulutlu
Perşembe Parçalı Bulutlu
15°C
Cuma Parçalı Bulutlu
17°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
17°C
Pazar Parçalı Bulutlu
17°C

Cumhuriyet İçin Koştular

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Cumhuriyet Koşusu, minik erkekler, bayanlar, yıldız bayanlar ve genç bayan, erkek kategorilerinde yapıldı.

Cumhuriyet İçin Koştular
26.10.2008
0
A+
A-

Kros yarışmaları 24 Ekim Cuma günü saat 10.00 da Terminal ile Etibank arasında koşuldu. Dereceye giren öğrenciler ve okullar şöyle oluştu.

Küçük Kızlar 800 metre: 1. Nurdan Korkmaz (Mevlana İlköğretim Okulu), 2. Yeliz Dürmüş (Atatürk İlköğretim Okulu), 3. Tuba Uludağ (Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu)
Küçük Erkekler 1000 metre: 1. Mehmet Efe (Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu), 2. Mahzun Kıymaz (Güner Şenpamukçu İlköğretim Okulu), 3. Emre Acar (Mevlana İlköğretim Okulu)
Yıldız Kızlar 1200 metre: 1. Serpil Demir (Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu), 2. Özge Dan (Atatürk İlköğretim Okulu), 3. Mevlüde Yıldız (Atatürk İlköğretim Okulu)
Yıldız Erkekler 1500 metre: 1. Ruhi Can Kayacık (Mevlana İlköğretim Okulu), 2. Veysel Kara (Karaorman İlköğretim Okulu), 3. Fırat İlhan (14 Eylül İlköğretim Okulu)
Genç Kızlar 2000 metre: 1. Tansu Aydoğan (Sağlık Meslek Lisesi), 2. Hilal Keskin (Meslek Lisesi), 3. Sevil Başkurt (Sağlık Meslek Lisesi)
Genç Erkekler 3000 metre: 1. Mehmet Uslu (Ticaret Meslek Lisesi), 2. Sami Loyan (Endüstri Meslek Lisesi), 3. Tuncay Yalçın (Endüstri Meslek Lisesi)
Dereceye giren öğrencilere ve okullara 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde madalya ve kupaları verilecek.

Haber- Fotoğraf : A.Hikmet Öztaşkın

HABER HAKKINDAKİ DİĞER RESİMLER

Resmi büyütmek için tıklayınız

Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Nasıl Yardımcı olabiliriz?
Merhaba İyi günler, WhatsApp mesajlarınız için Mesaj Gönder butonuna tıklayınız.