Ana Sayfa Haberler 13 Mayıs 2019 11:50

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsasından İftar

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası geçtiğimiz gün iftar yemeği verdi.

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası geçtiğimiz gün iftar yemeği verdi. Düzenlenen iftara yaklaşık 250 kişi katıldı.

Katılanlar arasında, Mustafakemalpaşa Kaymakamı, Belediye Başkanı ,Başsavcı, Garnizon komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Çeşitli Daire Amirleri, Tobb Yönetim Kurulu üyesi, Bursa Ticaret Odası başkanı, Mustafakemalpaşa Ticaret Odası başkanı ve meclisi, Esnaf Odaları başkanları, diğer il ve ilçelerden gelen oda başkanları yer aldı.
İftarda konuşma yapan Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Başkanı Sadettin AKKOYUNLU, ‘’Ramazan ayı boyunca kardeşlik ikliminin hakim olacağı havayı dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı, hep beraber yaşayacağımız bu günlerin manevi doyumunu yüreğimde hissederek hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, Ramazan ayınızı kutluyorum.’’ dedi.
Sözlerine devam eden AKKOYUNLU, ‘’Fakirden, mazlumdan yana olmak bu milletin genlerinde var. Allah’a ne kadar şükretsek azdır.
Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaşmalıyız, böylece Rabbimize karşı kulluk görevimizi yerine getirmenin manevi huzuru ve mutluluğunu da yaşamalıyız.’’ diyerek sözlerine son verdi.
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet KANAR, bu güzel geceye katılımından dolayı mutluluk duyduğunu, Ticaret Borsası ve diğer kurumlar ile birlikte hep beraber güzel işler başaracaklarını, zaman birlik ve beraberlik zamanı olduğunu söyleyerek, davetlilerin Ramazan ayını kutladı.

Yorumlar