DOLAR
16,6181
EURO
17,6983
ALTIN
980,24
BIST
2.554,08
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Hafif Yağmurlu
21°C
Bursa
21°C
Hafif Yağmurlu
Salı Az Bulutlu
22°C
Çarşamba Az Bulutlu
27°C
Perşembe Açık
28°C
Cuma Açık
27°C
Papirüs Pastanesi Mustafakemalpaşa
Papirüs Pastanesi MKP

Tatlıtop’ta Yarı Finaller Sona Erdi

Tatlıtop’ta Yarı Finaller Sona Erdi
Yavuz Süt Mamülleri Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa Tatlıtop Şenliği’nde yarı final maçları bu hafta sonu oynanan maçlar ile tamamlandı

Alınan sonuçlar ve bugünün maç programı şu şekilde

CUMARTESİ
MİNİK KIZ B / TÜKENMEZ TİC. 5 – 4 GÖNÜL TİCARET
MİNİK ERKEK / BELEDİYE MİNİK1 8 – 0 BELEDİYE MİNİK 2
MİNİK KIZ B / ADASAN VİNÇ 3 – 5 HOŞGÖR PLASTİK
KÜÇÜK KIZLAR / FRUTTİ EXTRA 9 – 4 ÇAKIR ÇEREZLERİ
YILDIZ ERKEK / HOTKOOP 8 – 9 KARANFİL MARKET
KÜÇÜK KIZLAR / SÜRGİT MARKET 7 – 5 İNCEOĞLU GAYRİMENKUL
MASTER ERKEKLER / KİRMASTİ KERVAN AVM 16 – 10 ARDA TATLICILIK

PAZAR

MİNİK KIZ A /  YÜKSELLER AVM 9 – 4 KOKOREÇÇİ UĞUR
KÜÇÜK ERKEK /  KEREM İNŞAAT 13 – 8 ÇETİN MUTFAK
MİNİK KIZ A /  DURAK TEMİZLİK 3 – 2 SANAYİ LOKANTASI
KÜÇÜK ERKEK /  NURŞEN KUAFÖR 15 – 0 BELEDİYE KÜÇÜK ERKEK1
GENÇ KIZLAR /  SARAÇOĞLU 12 – 7 AÇI KOLEJİ
GENÇ KIZLAR /  ERDEMLER OTOMOTİV 7 – 5 HOŞGÖR PLASTİK
STAR ERKEKLER /  YÜKSELLER AVM 15 – 13 MADANOĞLU TİC.
STAR ERKEKLER /  KARAGÜL DERİ 15 – 11 DYNOBİL

Bugünkü maç programı ise şu şekilde

13.GÜN / 20 HAZİRAN 2022 PAZARTESİ
18:30 / GRUP / ULUSAL KIZ
19:00 / GRUP / ULUSAL KIZ
19:30 / 3.LÜK / MİNİK KIZ B / GÖNÜL TİCARET – ADASAN VİNÇ
20:00 / GRUP / ULUSLARARASI / TEARSE MAKEDONYA – KAMENİKA KOSOVA
20:30 / GRUP / ULUSAL KIZ / KIPÇAK MOLDOVA – ÇADIR MOLDOVA
21:00 / 3.LÜK / KÜÇÜK ERKEK / ÇETİN MUTFAK – BELEDİYE KÜÇÜK ERKEK1
21:30 / GRUP / ULUSAL KIZ
22:00 / GRUP / ULUSAL KIZ
22:30 / 3.LÜK / KÜÇÜK KIZ / ÇAKIR ÇEREZLERİ – İNCEOĞLU GAYRİMENKUL
23:00 / GRUP / ULUSLARARASI / ÇADIR MOLDOVA – KAMENİKA KOSOVA
23:30 / GRUP / ULUSLARARASI / KIPÇAK MOLDOVA – TEARSE MAKEDONYA

Tatlıtop'ta Yarı Finaller Sona Erdi Tatlıtop'ta Yarı Finaller Sona Erdi Tatlıtop'ta Yarı Finaller Sona Erdi Tatlıtop'ta Yarı Finaller Sona Erdi

 

 

 

 

 

Dostmedya Haber’i sosyal medyada takip ederek, son dakika Mustafakemalpaşa Haberleri’ne anında ulaşabilirsiniz.