DOLAR
30,9804
EURO
33,6097
ALTIN
2.015,00
BIST
9.347,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Az Bulutlu
18°C
Bursa
18°C
Az Bulutlu
Cuma Az Bulutlu
20°C
Cumartesi Az Bulutlu
20°C
Pazar Çok Bulutlu
16°C
Pazartesi Az Bulutlu
15°C

Tekin Uzkınay’ın Listesi 4’e 1 Kazandı

Tekin Uzkınay’ın Listesi 4’e 1 Kazandı
Yavuz Süt Mamülleri Mustafakemalpaşa

Tekin Uzkınay’ın Listesi 4’e 1 Kazandı

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası’nda (MKPTSO), 1 Ekim Cumartesi günü bugün gerçekleştirilen 5 meslek komitesinde seçim heyecanı yaşandı.

Saat 09.00’da başlayıp 17.00’de sona eren seçimde kazanan Şu anki Başkan Tekin Uzkınay’ın listesi (Beyaz Liste) oldu. Vedat Süngü seçimde 5 grup arasında (Mavi Liste) 1. grubu kazandı. 15 Meclis üyesinden 12’sini Tekin Uzkınay, 3’ünü Vedat Süngü kazandı.

Seçim sonuçları şu şekilde sonuçlandı

1. gurup: Beyaz 74 – Mavi 84
2. gurup: Beyaz 50 – Mavi 33
3. gurup: Beyaz 61 – Mavi 45
4. gurup: Beyaz 56 – Mavi 51
5 gurup: Beyaz 49 – Mavi 47

BEYAZ LİSTE

1.GRUP; Halim Yavuz (Yavuz Süt), Recep Şevki Özcan (Marmara Fide), Metin Ertene (Ertene Et)

2.GRUP; Soner Dadak (Dadak Giyim), Ertuğrul Kayhan (Kayahanlar Oto), İlhan Çakmakçı (Çakmakçı Kuyumcu)

3.GRUP; Sinan Taşkın (Taşkın Hafriyat), İbrahim Özmen (Öztrak Özmenler), Abdullah Yağız (Koçaslanlı İnşaat)

4.GRUP; Metin Oruç (Oruç Tur), Nevzat Erdem (Erdemler Otomotiv), Hikmet Alpay (Koşuboğazı Tarımsal Kooperatifi)

5.GRUP; Tekin Uzkınay (ÖZ-TEK), Mehmet Çalışkan (Rani Mobilya), Suat Kıray (Özcan Kolonya)

MAVİ LİSTE

1. GRUP; Vedat Süngü (Mavi Köşe), Caner Dink (Dink Gıda) ve Suat Akar (Şapçı Kooperatifi Başkanı)

2. GRUP; Ethem Yılmaz (Marmara Oto Yıkama), Mehmet Küçüktarakçı (TAMİŞ Giyim), Kerem Birinciel (Birinciel Aytemiz Petrol)

3. GRUP; İlhan İğneci (İğneci İnşaat-Düğün Salonu), Mutlu Turgut (Ender Palet), Eray Ada (Adacan İnşaat)

4. GRUP; Fevzi Okumuş (OKU-TAŞ Taşımacılık), Onur Girgin (Zirve Taşımacılık), Yusuf Bozacı (Aras Kargo)

5. GRUP; Emin Özkara (Tunç Topkara Mermer), Mustafa Yaşar (Yaşar Mermer) ve Orhan Eraslan (Viapot Toprak Ürünleri)

 

15 meclis üyesinden 12 uzkınay

 

4 beyaz 1 mavi

Dostmedya Haber’i sosyal medyada takip ederek, son dakika Mustafakemalpaşa Haberleri’ne anında ulaşabilirsiniz.